Gültekinler A.Ş. Arçelik Mağazaları

1972 yılından bu yana edinmiş olduğumuz ticari tecrübemizi, 1994 yılında kalitesi ve satış sonrası üst düzey hizmeti ile bir dünya markası olan Arçelik ile bütünleştirdik. İnteraktif müşteri deneyimine olanak sağlayan, yeni nesil perakendecilik trendlerine uygun ve dijital teknolojilerle donatılan Gültekinler Arçelik mağazalarımız, Malatya’da müşterilerimize hizmet vermenin yanı sıra ürünleri deneyimleme ve keyifli zaman geçirme imkanı sunmaktadır. Ürünlerle ilgili bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlayan dijital ekranların yer aldığı Malatya Arçelik mağazalarımızda, Arçelik ürünlerinin yanı sıra Grundig, Philips, Lenovo, Asus, HP, Apple, Samsung ve LG gibi markaların ürünlerini de yer almaktadır. Yine Arçelik ürünlerinin yanında cep telefonu, tablet, dijital oyuncaklar gibi en yenilikçi elektronik ürünler de mağazamızda bulunmaktadır. Dijitalleşmeden aldığımız güç trend teknolojilerle tanışmak için sizi Malatya Gültekinler Arçelik mağazalarımıza bekleriz.

Arçelik: İlk çamaşır makinesini ürettiği 1959 yılından beri doğa dostu yeni teknolojiye sahip ürünler geliştirmektedir. Sadece ürünleriyle değil, üretim süreçlerinden paketlemeye kadar her alanda çevreye olan etkisini en aza indirmek üzere çalışmaktadır. Uluslararası kuruluşlardan aldığı enerji ve tasarım ödülleriyle başarılarını aşkla sürdürmektedir. İklim değişikliği, azalan doğal kaynaklar ve susuzluk Dünyamızın geleceğini tehdit ediyor. Arçelik; “Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın” vizyonuyla hem ürünlerinde hem üretiminde enerji ve doğal kaynakları verimli kullanmanın yanı sıra geri dönüşüme büyük önem vermektedir. 5 kıtada, 133 ülkedeki tesisleri ve yaklaşık 25.000 çalışanıyla teknolojiyi evlerimize getirmektedir. Türkiye, Romanya, Rusya, Çin ve Güney Afrika’daki 15 üretim tesisi ve dünya çapındaki 10 Ar-Ge merkeziyle uluslararası patent başvurularında liderliğe oynamaktadır. Biz de Gültekinler A.Ş. olarak Arçelik tarafından üretilen ürünleri tüketiciyle buluşturmaktan ve Malatya Arçelik bayisi olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Gültekinler Arçelik Merkez
Adres : Emeksiz Caddesi No:31 / Malatya  |  Telefon : 0(422) 325 77 77

Gültekinler Arçelik İstikbal Concept
Adres: Özsan Sanayi Karşısı, Dival Otel Yanı No:23 / Malatya  |  Telefon: 0(422) 324 79 79

ARÇELİK TELEVİZYONLAR

Arçelik televizyonlar: Gültekinler Arçelik Malatya mağazalarımızda satışını yapmakta olduğumuz Arçelik televizyonlar; video perfection engine teknolojisine sahip olduğundan en hareketli sahnelerde bile pürüzsüz bir akıcılık sunar. Özel olarak geliştirilmiş algoritmasıyla hareketi analiz eden bu özellik sayesinde hareketli görüntülerde yaşanan atlama ya da netlik kaybı gibi sorunlar ortadan kalkar. Aynı zamanda 3D ses teknolojisi sesleri daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir şekilde evinize getirir. Arçelik televizyonların ince tasarımına entegre edilmiş üç yönlü hoparlörler sesi odanın her köşesine en ideal şekilde dağıtır ve surround’a yakın bir deneyim sunar. Gültekinler Arçelik Malatya mağazalarımızda bulunan televizyonlar ultra hd ya da 4K olarak ifade edilen çözünürlük değeri, standart hd ekranlardan yaklaşık 4 kat daha fazla piksel barındırır. Uzun kenarında 3840, kısa kenarında 2160 adet piksele sahip 4K ekranlar çok daha net ve detaylı bir görüntü sunar. 4K’nın sağladığı gözün görebileceği en net ve detaylı görüntülerle televizyon izleme keyfiniz zirveye çıkar.

LCD ve LED panel teknolojisine göre çok daha net ve yüksek kontrastlı görüntüler sunan hdr teknolojisi ise görüntünün yeni standardını evinize getirir. Artırılmış kontrastla çok daha derin siyah ve parlak beyaz tonlarıyla en ufak ayrıntılar bile sonsuz bir netlik kazanır. Ayrıca karanlık sahnelerde yaşanan detay kaybı micro dimming teknolojisiyle sorun olmaktan çıkmaktadır. Televizyon panelindeki her bir pikseli ayrı ayrı analiz ederek en doğru siyah değerini belirleyen micro dimming teknolojisi en karanlık görüntülerde bile çok daha detaylı ve net bir sonuç verir. Bazı televizyon modellerinde bulunan wide color gamut teknolojisi ise geliştirilmiş renk uzayıyla renklerin en zengin ve doğal halini sunar. Capcanlı ve insan gözünün gördüğüne en yakın renklerle seyir keyfiniz katlanır. Neredeyse sonsuz sayıda renk ve ara tonla görüntüler gerçeğe en yakın renk zenginliğiyle buluşur. En güncel teknoloji ile üretilen ve Malatya Arçelik bayisi olarak satışını yapmakta olduğumuz Arçelik televizyon modellerini Gültekinler Arçelik Malatya mağazalarımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

ARÇELİK BUZDOLAPLARI

Arçelik buzdolapları: isteğe göre dondurucu ya da soğutucu olarak ihtiyacınıza göre pratik bir çözüm sunar. Arçelik buzdolabı modellerinde bulunan cool plus özelliği soğutucu ve dondurucu bölmeler için iki ayrı soğutma sistemi kullanır. Bu sayede gıdaların donma riski düşer ve kokuları birbirine karışmaz. Cool plus, daha hızlı soğutma ve dondurmaya ek olarak daha güçlü ve sessiz bir performans sunar. Prosmart ınverter kompresör özelliği ise devir değişimlerini ideal şekilde düzenler. Sıcaklık dalgalanmalarını en aza indirerek daha az enerjiyle daha etkin bir soğutma sağlar. Sıradan buzdolaplarına göre dört kata kadar daha sessiz çalışan prosmart ınverter kompresör evinizin huzurunu korur. Öte yandan mutfakta ne zaman buza ihtiyaç duyacağınız belli olmaz. Özellikle çat kapı misafirler ya da maç izlemek için sizde toplanan arkadaşlar bir anda çok fazla buza ihtiyaç duymanıza neden olabilir. Arçelik buzdolaplarında bulunan otomatik buz makinesi sayesinde bu gibi durumlara hazırlıklı olabilirsiniz. Otomatik buz makinesi özelliği bulunan Arçelik buzdolaplarında iki hazneli bir sistem bulunur. Üst bölmede boşaldıkça doldurmanız gereken bir su tankı, altta ise buz saklama haznesi yer alır. Buz özelliği kısa bir sürede suyu buza dönüştürür ve buz küplerini saklama haznesine boşaltır. Su tankındaki su bitinceye kadar bu işlem 8 kez tekrarlanır ve yaklaşık 1,5 kg buz elde edilir. Bu sayede buz kalıplarını doldurma zahmetine girmekten kurtulabilirsiniz. Otomatik buz makinesi özelliği sayesinde her an dilediğiniz kadar buza sahip olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Gültekinler Malatya Arçelik mağazalarında satışını yaptığımız buzdolaplarında bulunan bir diğer özellik ise mavi ışık teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde sebze ve meyvelerinizin çok daha uzun süre taze kalmalarını sağlayabilir, besin değerlerini koruyabilirsiniz. Mavi Işık teknolojisi meyve ve sebzeleriniz için ideal dalga boyunda bir aydınlatma sağlar. Bu sayede gıdalarınız doğadaymış gibi fotosentez yapmaya devam eder. Mavi Işık teknolojisiyle sebze ve meyvelerin ömrü uzar, tüketim kalitesi yükselir ve yiyecek israfı en aza iner. Mavi Işık teknolojisiyle canınız ne zaman isterse besin değerleri korunmuş taze gıdaların tadını çıkarabilirsiniz. Peki buzdolabınızı her açtığınızda ilk günkü gibi taze sebze ve meyvelerle karşılaşmak harika olmaz mıydı? Bir de bunları bozulmadan tüketmek için zamanla yarışmak zorunda olmadığınızı hayal edin. Arçelik buzdolaplarında bulunan fullfresh+ özelliğiyle taze gıdalarınızın bozulması ya da bayatlamasından endişe etmenize gerek kalmaz. FullFresh+ teknolojisine sahip Arçelik buzdolapları özel bir sebzelik tasarımına sahiptir. Gelişmiş hava kanalları sayesinde, sebzelik bölümündeki nem ve ısı hassas bir şekilde kontrol edilir. Sebzeliğin nem oranı taze gıdalarınız için her zaman en ideal seviyede tutulur. Buzdolabında kolaylıkla bozulan yeşillikler, sebze ve meyveler üç kata kadar daha uzun ömürlü olur. FullFresh+ bölmesindeki gıdaların besin değerleri korunur ve gıdalarınız 30 güne kadar taze kalır. Fullfresh+ teknolojisi sayesinde dilediğiniz kadar taze gıda alışverişi yapabilir, sebze ve meyvelerinizi 30 gün içinde dilediğiniz zaman tüketebilmenin özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. En son teknolojiler ile üretilen ve Malatya Arçelik bayisi olarak satışını yapmakta olduğumuz Arçelik buzdolabı modellerini Gültekinler Arçelik Malatya mağazalarımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

ARÇELİK FIRINLAR

Arçelik ankastre fırınlar: Arçelik ankastre fırınlarda bulunan Cleanzone cam kapaklar yağ ve yemek artıklarının tutunamayacakları bir yüzey sunar. Cam kapaklardaki oleofobik teknoloji, yağ gibi zor çıkan lekelerin oluşmasını engeller ve kirleri ovarak çıkarma sorununu kökten çözer. Yine Arçelik fırınların iç yüzeyini kaplayan özel katalitik malzeme, görüntü kirliliğine ve kötü kokulara neden olan yağ artıklarını emer. Pişirme sırasında sıçrayan yağları düzenli olarak soğuran katalitik duvarlar sizi temizlik yapmaktan kurtararak konforunuzu artırır. Üst ızgarada yer alan Quartz ısıtıcı ise ısıyı eşit dağıtan fan sayesinde yemeklerin tepsi yerini değiştirmeye gerek kalmadan yaklaşık %95 homojen pişirme sağlamaktadır. Yeni nesil Quartz ısıtıcı özelliğine sahip Arçelik fırınlar hızlı ısınarak yüksek sıcaklıklara ulaşmanızı sağlıyor. Bu sayede daha kısa sürede yemekleri kurutmadan içindeki suyu koruyarak üzeri çıtır et yemekleri yapmak mümkün oluyor. Yine Quartz ısıtıcıları sayesinde sıcaklık 270°ye kadar çıkabiliyor ve pizza, pide, lahmacun gibi yiyeceklerin 7-8 dakikada pişmesini sağlıyor. En ince detayına kadar düşünülerek tasarlanmış Arçelik fırınlar estetik ve kompakt boyutları sayesinde daha az yer kaplıyor. Ayrıca yeni kare tepsi hem daha geniş pişirme alanı sunuyor hem de daha ergonomik bir kullanım sağlıyor. Yine Arçelik ankastre fırınlarda bulunan buhar destekli pişirme programı sayesinde pişirme sırasında yalnızca bir tuşa basarak fırın içerisinde buhar yayılmasını sağlayabilir, içi hamur dışı çıtır daha kabarık hamur işleri ve ev yapımı ekmek pişirebilirsiniz. En yeni teknolojiler ile üretilen ve Malatya Arçelik Concept mağazalarımızda satışını yapmakta olduğumuz ankastre fırın veya mini fırın modellerini Gültekinler Malatya Arçelik mağazalarımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

 

ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNELERİ

Arçelik çamaşır makineleri: Gültekinler Arçelik mağazalarımızda satışa sunulan Arçelik çamaşır makinelerinde bulunan özel tasarım tambur teknolojisi çamaşırlarınızı yüksel devirli tambur hareketinin yarattığı mekanik hasarlardan korur. Özel olarak dizayn edilen kapak camı, tambur deseni ve kanatlar çamaşırlarınızın yıpranmasını engelleyerek, hassas bir şekilde korunmasına yardımcı olur. Aquafusion+ teknolojisi ise deterjanlı suyu çamaşırların üzerine püskürtür. Su alımı sırasında da deterjan kaybı engellenerek, deterjanın maksimum verimlilikle kullanılması sağlanır. Aquafusion+ yeterli miktarda deterjanla etkin bir temizlik sunar. Özel olarak geliştirilen inverter motora sahip Arçelik çamaşır makinelerinde standart motorlarda kullanılan fırça yapısı, mıknatıslar ile değiştirilmiştir. Bu sayede sürtünme olmadığından motorun yıpranma oranı düşer ve hem enerjiden tasarruf edilir hem de motorun ömrü uzar. Hassas pompa ve otomatik ayarları sayesinde de gerekli miktarda deterjan ve yumuşatıcı kullanımı sağlanmaktadır. Böylece deterjanın gereğinden fazla kullanılarak israf edilmesi ya da az kullanılarak yıkama sonuçlarının kötüleşmesi durumları da önlenmiş olur. Deterjan ve yumuşatıcı gözü doldurulduğunda 20 yıkama süresince doldurmak gerekmez. Ancak miktarlar, seçilen programa, seçilen kir seviyesine, yük miktarına ve ayarlar menüsündeki değerlere göre değişkenlik gösterebilir.

Bazı Arçelik çamaşır makinesi modellerinde bulunan leke programı ise çikolata, kahve, yağ ve meyve suyu gibi 24 farklı leke türü için hassas ve etkili bir yıkama sağlar. Leke türüne göre ideal yıkama süresini ve sıcaklığını ayarlayan program, standart programlara göre çok daha etkili bir temizlik sunar. Bbuhar destekli havalandırma programı ile buhar gücünü kullanarak kıyafetlerinizden kötü kokuları uzaklaştırabilir ve kırışıklıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Yıkama gerektirmeyen kıyafetlerinizi 20 dakikada tazeleyen program ütü süresini de %28’e varan bir oranda kısaltır. Sıvı deterjan dozajlama sistemiyle haznenin alabildiği kadar deterjan ve yumuşatıcıyı doldurup gerisini makinenize bırakabilirsiniz. Bu sistem, seçilen programa ve tamburun doluluk oranına göre kullanılması gereken deterjan ve yumuşatıcı miktarını belirler ve otomatik olarak hazneden çeker. Böylece farklı programlara göre deterjan ve yumuşatıcı ayarlama derdi ortadan kalkar. Son olarak woolmark apparel care özelliği sıcaklık değişimine ve mekanik etkilere karşı hassas olan yünlü kıyafetlerin zarar görmeden yıkanmasını sağlar. Bu program, makinede yıkanabilir etiketine sahip yünlülerinizin çekmesini ve yıpranmasını engeller. En son teknolojiler ile üretilen ve Gültekinler Arçelik Concept mağazaları olarak satışını yapmakta olduğumuz Arçelik çamaşır makineleri modellerini Gültekinler Malatya Arçelik mağazalarımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

 

ARÇELİK BULAŞIK MAKİNELERİ

Arçelik bulaşık makineleri: Gültekinler Arçelik Malatya mağazalarımızda satışını yapmakta olduğumuz bazı bulaşık makinesi modellerinde bulunan homewhiz teknolojisi ile bulaşık makinenizi internete erişebildiğiniz her yerden kontrol etmek çok kolay! Nerede olduğunuz hiç fark etmez! Akıllı cep telefonu, tablet veya akıllı televizyonlarınızdan Wi-Fi bağlantısı olan bulaşık makinenizi uzaktan çalıştırmanız ve güncel durumu hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün. Yine beyaz eşyalarda bulunan ıonfresh teknolojisi, bulaşık makineniz de bekleyen bulaşıkların yarattığı kötü kokuyu ortadan kaldırır. Makine içine salınan negatif iyonlar kötü kokuları kısa sürede nötralize eder. Bu sayede bulaşık makinesi kokusu ile ilgili endişe etmenize gerek kalmaz. Diğer yandan dinamik yıkama özelliği farklı kirlilik seviyelerindeki bulaşıkların aynı anda yıkanabilmesini sağlar. Makinenin tabanında yer alan dinamik yıkama pervanesi alt sepetin sağ kısmına yerleştirilen yoğun kirli bulaşıklara odaklanarak kolaylıkla temizlenmelerini sağlar. Kendi kendini temizleyebilen filtre özelliği ise filtrede biriken kir miktarını %80 oranında azaltır. Bu teknolojiyle bulaşık makinesi kokusunu unutabilir, filtre temizliğine çok daha az zaman ayırabilirsiniz. Ayrıca otomatik bardak koruma sistemi şebeke suyunun sertliğini otomatik olarak algılayarak en uygun seviyeye getirir. Böylelikle cam eşyalarınızı sert sulardaki iyonların ve kirecin aşındırıcı etkisinden korur. Cam eşyalarınız her zaman pırıl pırıl kalır ve ömürleri 20 kata kadar uzar. En yeni teknoloji ile üretilen ve Malatya Arçelik bayisi olarak satışını yapmakta olduğumuz Arçelik bulaşık makine modellerini Gültekinler Malatya Arçelik mağazalarımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

ARÇELİK KURUTMA MAKİNELERİ

Arçelik kurutma makineleri: Hava yoğuşturmalı kurutma teknolojisine sahip Arçelik kurutma makineleri, nemle yüklenen havayı yoğuşturmak için su yerine dış ortamda bulunan hava kullanılır. Condenser içindeki soğuk ve kuru havayla temas eden nem hızla yoğunlaşır. Böylece bütçeniz ve en değerli doğal kaynaklarımızdan biri olan su korunur. Apreleme programında deterjan yerine apreleme sıvısı kullanarak da kıyafetlerinize su itici özellik kazandırabilirsiniz. Pamuklu ve sentetik içerikli çamaşırlar için geliştirilmiş bu programla tek yıkamayla kıyafetleriniz su ve su bazlı lekelere karşı koruma kazanır. Arçelik kurutma makinelerinde bulunan Woolmark programı sayesinde, makinede kurutulabilir etiketine sahip yünlülerinizi güvenle kurutabilirsiniz. Bu program yünün yapısını bozmayacak bir sıcaklıkta ve hassas tambur hareketleriyle çalışır. Böylece kıyafetleriniz mekanik hareketlerin yıpratıcı etkisinden korunur ve yüksek ısının çekmeye yol açması önlenir. Program, yün konusunda dünyaca ünlü bir otorite olan Woolmark Company tarafından onaylıdır.. Malatya Arçelik Concept mağazalarımızda satışa sunulan kurutma makinelerinin yükleme kapağı hem sağa hem de sola açılacak şekilde monte edilebilir. Böylelikle daha konforlu bir kullanım elde edilir. Makinenizin kapak yönüne karar verdikten sonra yetkili servislerimizden yardım alabilirsiniz. Değiştirilebilir Kapak Yönü özelliğiyle engellerden kurtulup, hareket alanınızı genişletebilirsiniz. En yeni teknolojiler ile üretilen ve Malatya Arçelik Concept mağazalarımızda satışını yapmakta olduğumuz kurutma makineleri modellerini Gültekinler Arçelik Malatya mağazalarımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

 

ARÇELİK ELEKTRİK SÜPÜRGELERİ

Arçelik elektrik süpürgeleri: Arçelik elektrikli süpürgelerde bulunan HEPA 13 filtre tozların tekrar ortama salınmasını engelleyerek toz tutma performansını artırır. Süpürgeye çekilen hava bu filtreden geçerek içindeki 0,3 mikrona kadarki zerrecikler %99,5 oranında filtrelenir ve makineye hapsedilir. Böylece, makineden dışarı verilen hava %99,98’e varan oranda temizlenmiş olur ve A sınıfı toz tutma performansı yakalanır. Ayrıca Arçelik elektrik süpürgeleri, tüm zeminlerde üstün hareket kabiliyeti, sert zeminde A Sınıfı temizleme performansı,maximum çekiş gücü, her zeminde yüksek manevra kabiliyeti, HEPA 13 ve EPA 10 filtreleri ile %99.98 toz tutma, A Sınıfı toz tutma performansı, toza maruz kalmadan kolay temizlik, tek elle çıkarılabilen ve kolay temizlenebilen TRAY Clean toz haznesi, kolay filtre temizleme özelliği ile yüksek performans, özel kaplaması ile kolay temizlenen filtre yüzeyi, Antistatik toz haznesiyle toza maruz kalmadan kolay temizlik imkanı gibi özelliklere sahiptir. Yine Arçelik 3 litrelik siklonik elektrikli süpürgelerde bulunan antistatik toz haznesi ve PVD kaplamalı özel filtre, statik elektriklenmeyi azaltır. Böylece tozların hazne yüzeyine tutunması engellenir ve hazne çok daha pratik bir şekilde boşaltılır.

Arçelik elektrikli süpürgelerin sahip olduğu TrayClean® özelliği ise üzerindeki tuşa basıldığında haznenin alt kapağı yavaşça açılır ve tozlar yer çekimi yardımıyla kolayca boşaltılır. Kapağı üstten açılan süpürge haznelerinde tozlar etrafa saçılabilirken ya da solunumunuza karışabilirken Tray Clean® özelliği tozların doğrudan çöpe ya da poşete aktarılmasını sağlar. Yine süpürgelerin aksesuarları arasında yer alan turbo fırçalar daha etkin bir temizlik ve daha kolay bir kullanım sağlıyor. Fırça kılları sayesinde evcil hayvan tüyleri, ince saç telleri gibi küçük maddeleri temizleme konusunda oldukça başarılı olan bu fırça, dönen başlığı sayesinde de kolaylıkla hareket ettirilebiliyor ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Malatya Arçelik bayisi olarak satışını yapmakta olduğumuz tüm Arçelik elektrikli süpürgeler, A sınıfı temizlik performansına sahip olmanın yanı sıra yüksek performans ve etkin temizlik imkanı sağlar. En son teknolojiler ile üretilen ve Malatya Arçelik mağazaları olarak satışını yapmakta olduğumuz Arçelik elektrikli süpürge modellerini Gültekinler Arçelik Malatya mağazalarımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

 

ARÇELİK ÇAY VE KAHVE MAKİNELERİ

Arçelik çay ve kahve makineleri: Yüksek cezve kapasitesi ile tek seferde 6 fincana kadar kahve pişirebilir. 2 ayrı cezvede farklı şeker miktarlarına göre seçim sunan kahve makineleri ile 3 farklı fincan boyuna göre Türk kahvesi miktarı ayarlanabilir. İndüksiyon teknolojisi kahveyi ideal süre ve sıcaklıkta pişirerek gerçek közde kahve lezzeti sunar. Cezveyi her yönden ısıtan üç boyutlu pişirme teknolojisi ile her fincanda közde pişmiş geleneksel Türk kahvesi lezzeti korunur. Patentli Cooksense köpük seviyesi algılama teknolojisi hassas köpük algılama sistemi ile kahve köpüğü ideal seviyeye geldiğinde pişirmeyi sonlandırır. Her fincanda bol köpüklü ve tam kıvamında Türk kahvesi lezzeti sunar. Yüksek kapasiteli dahili su tankı sayesinde tek seferde doldurulan su, 20 fincana kadar kullanım sağlar. BPA içermeyen şeffaf su tankı, pratik şekilde çıkarılıp temizlenebilir ve hazne üzerindeki kapak açılarak kolayca su doldurulabilir. Ek bir bakım ya da kullanım hassasiyeti gerektirmeyen paslanmaz çelik cezveler, her kullanımdan sonra kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Bazı Arçelik çay ve kahve makine modellerinde cezveye ayrıca su eklemenize gerek yoktur. Opsiyonel olarak damacanadan veya şebekeden bağlantı opsiyonu mevcuttur. Arçelik kahve makineleri kullanım ömrü boyunca ideal kıvamda kahve için daha kolay temizlik imkanı ve daha uzun ömür sunar. Kahve keyfinize keyif katacak, en son teknolojiler ile üretilen ve Malatya Arçelik mağazaları olarak satışını yapmakta olduğumuz Arçelik çay ve kahve makine modellerini Gültekinler Arçelik Malatya mağazalarımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

ARÇELİK ÜTÜLER

Arçelik ütüler: Arçelik ütülerde bulunan eco smart modu, ütüleme için doğru sıcaklık ve buhar ayarını otomatik olarak yapar. Ütüleyeceğiniz çamaşırlar için hangi sıcaklık ya da ayarı seçmeniz gerektiğini düşünmek böylece tarihe karışır. Giysilerinizi parlama, su damlaması ya da yanma gibi sorunlarla ilgili endişe etmeden güvenle ütüleyebilirsiniz. Ütü yaparken çamaşırlara zarar vermemek için sık sık ayar değiştirmekten yoruluyorsanız akıllı ütülerimizle tanışmalısınız. Eco Smart Mod özelliğine sahip Arçelik ütülerle tüm kararları ütünüze bırakabilirsiniz. Eco Smart Mod, çamaşırlarınız için en ideal sıcaklık ve buhar ayarını otomatik olarak yapar. Bu teknoloji sayesinde ütü tabanı, ütülenebilir tüm kumaşlar için güvenli olan sıcaklıkta sabit tutulur. Böylece yüksek sıcaklığın çamaşırlara verdiği zarar önlenirken özellikle koyu renkli kumaşlarda yaşanan parlama sorunu ortadan kalkar. Doğru sıcaklık ve buhar ayarıyla su damlaması ya da yanma gibi sorunlar da engellenir. Bununla birlikte sadece gerekli olduğu kadar enerji ve su harcanarak ütüden çok daha fazla verim elde edilir. Ütü yapmayı çocuk oyuncağına çeviren Eco Smart Mod’la tüm çamaşırlarınızı güvenle ütüleyebilirsiniz. Kusursuz bir şekilde ütülenmiş mis gibi kokan çamaşırlar gibisi yoktur. Ancak her ütüleme çamaşırlarınızı sıcak buhar ve basıncın yıpratıcı etkisine maruz bırakır. Cross Steam® özel taban teknolojisine sahip Arçelik ütüler yıpranmayı en aza indirerek giysilerinizin ömrünü uzatır. Giysilerinizin lif yapısı ısıya duyarlıdır. Doğrudan sıcak buhara ve basınca maruz kalan lifler yıpranır ve kıyafetlerinizde parlama görülür. Cross Steam® özel taban teknolojisine sahip ütülerin buhar kanalları çapraz bir tasarıma sahip olduğundan sıcak buhar giysilere doğrudan nüfuz etmez.

Böylelikle en zorlu kırışıklıkların üstesinden kolaylıkla gelinirken çamaşırlarınız yıpranmaz ve yanmadan kaynaklanan parlaklık engellenir. Cross Steam® özel taban teknolojisiyle çamaşırlarınızı yüksek ısının yıpratıcı etkisinden koruyabilir ve parlamanın önüne geçebilirsiniz. Böylece en sevdiğiniz kıyafetlerinizin keyfini daha uzun süre çıkarabilirsiniz. Ayrıca anti-shine özelliği sayesinde koyu renk ve hassas kumaşlardaki parlama sorunu ortadan kalkar. Çamaşır makinesinden ütü masasına gelene kadar çamaşırlarınız yüksek ısı ve tambur hareketleri gibi pek çok yıpratıcı etkiye maruz kalır. Tüm bunların üzerine bir de ütü ve buhar sıcaklığı eklenince çamaşırların ömrü kısalabilir. Arçelik ütülerde bulunan Cross Steam® Pro teknolojisi ütülemenin zararlarını en aza indirir. Cross Steam® Pro ütülerin buhar kanalları labirent şekline, tabandaki buhar delikleriyse çapraz bir tasarıma sahiptir. Buhar çamaşırlarınıza doğrudan püskürtülmek yerine eğimli bir açıyla iletilir. Böylece buhar ve yüksek sıcaklığın çamaşır lifleri üzerindeki yıpratıcı etkisi en aza indirilmiş olur. Cross Steam® tabanlara göre daha fazla buhar çıkış deliğine sahip Cross Steam® Pro ütüler kırışık açmayı kolaylaştırırken kıyafetlerinizi korur. En yeni teknolojiler ile üretilen ve Malatya Arçelik mağazaları olarak satışını yapmakta olduğumuz Arçelik çay ve kahve makine modellerini Gültekinler Malatya Arçelik mağazalarımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

ARÇELİK SU ARITMA CİHAZLARI

Arçelik su arıtma cihazları: Arçelik su arıtma cihazları içimi, tadı, kokusu ve yumuşaklığı ile size kaliteli ve sağlıklı suda olması gereken tüm koşulları sağlamak için 4 aşamalı bir filtreleme işlemi uygular. Temiz ve sağlıklı su elde etmek için en güvenilir yöntem olan Ters Ozmoz, şebeke suyunda bulunması muhtemel kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kirlilik unsurlarını uzaklaştırdıktan sonra size sağlıklı ve temiz suya zahmetsizce ulaşmanın keyfini çıkarmak kalır. Plastik şişelerdeki suların dolum koşulları yüzünden suyun içerisine karışan kimyasal maddeler ve bulunduğu ortamda ısı arttıkça taşıdığı gıdalara geçen çeşitli kimyasallar (BPA ve benzeri) sağlık problemlerinin önünü açabilmektedir. Arıtma su sayesinde sadece içtiğiniz suyun değil, yıkama ve pişirme işlemi sırasında kullandığınız suyun da mikrobiyolojik kirlilik unsurları ve ağır metaller içermediğinden emin olabilirsiniz.Yeni teknolojisi ile 4 aşamalı bir arıtma sistemine sahip Arçelik su arıtma cihazları; ilk aşamada suda bulunan toz, kum gibi tortular ve partikülleri arıtır. İkinci aşamada zararlı molekülleri karbon tüpleri sayesinde ayrıştırır.

Arçelik su arıtma sistemleri ile damacana su sipariş etme, bekleme, taşıma ve saklama sorunundan kolayca kurtulabilirsiniz. Üstelik çay, kahve ve yemeklerin yanı sıra sebze ve meyvelerin yıkanmasına kadar farklı kullanım alanlarında durgun su yerine taptaze akan su ile temizlik ve kolaylık her an yanınızda. Ayrıca Arçelik su arıtma abonelik sistemi ile cihaz satın almanıza ve filtre bakımını takip etmenize gerek kalmadan sağlıklı ve temiz su istediğiniz her an sizinle. Sadece aylık sabit ücret karşılığında sahip olacağınız üstün Arçelik su arıtma teknolojisi sağlıklı su ihtiyacınızı karşılarken, filtre değişim zamanlarınız Arçelik Uzman Servisleri tarafından takip edilir; filtre değişikliği ve cihaz bakımı size uygun olan zamanda ücretsiz olarak gerçekleştirilir. En son teknolojiler ile üretilen ve Malatya Arçelik mağazaları olarak satışını yapmakta olduğumuz Arçelik su arıtma cihazları modellerini Gültekinler Arçelik Malatya mağazalarımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

ARÇELİK KLİMALAR

Arçelik klimalar: Enerji kontrol özelli sayesinde Arçelik klimalar motorun maksimum frekansını düşürerek enerji tüketimini kontrol altına alır. Birinci kademede soğutma kapasitesini yalnızca %8 düşürerek enerji tüketiminde %20 tasarruf sağlanır. İkinci kademedeyse tasarruf %40’a kadar çıkar. Ionizer+ teknolojisi, aktive edildiğinde kullanım sonrasında devreye girerek klimanızı temizler. Soğutma işlemi sırasında ortaya çıkan nem çalışma sonrası kurutulur. Böylece klimanın performansı korunur ve nemin sebep olabileceği koku engellenir. Bu sırada salınan iyonlarsa mikroskobik partikülleri uzaklaştırarak daha hijyenik bir performans sağlar. En son teknolojiler ile üretilen ve Gültekinler A.Ş. Malatya Arçelik mağazaları olarak satışını yapmakta olduğumuz Arçelik klima modellerini Gültekinler Arçelik İstikbal Concept Malatya mağazalarımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.